FORUMOTY
BINE ATI REVENIT PE NOUL FORUMOTY!
VA DORESC PARTICIPARE FRUMOASA ALATURI DE NOI SI LA CAT MAI PUTINE PROBLEME!
VA MULTUMESC CA ATI ALES FORUMOTY.
FORUMOTY

Să mergi din eșec în eșec fără a-ți pierde entuziasmul, acesta este succesul.

AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Anunțuri.

In jos 
AutorMesaj
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale

Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 43

MesajSubiect: Anunțuri.   Mier Oct 29, 2014 6:47 am

Dacă doriți să vedeți ora exactă (a României) a mesajului postat de dumneavoastră, forumul este setat. Trebuie ca să setați ora României din "Profil" de la dumneavoastră. A fost o resetare generală a organizatorilor tuturor forumurilor. Mulțumesc.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________
"When a man lies, he murders some part of the world." Paul Gerhardt (1607-1676), preluat de taraful Metallica
Sus In jos
dannyis
L, LL, SCC, P, CM, F
L, LL, SCC, P, CM, F

Data de inscriere : 29/07/2015

MesajSubiect: Re: Anunțuri.   Dum Aug 09, 2015 12:34 pm

Domnilor administratori,stiu ca sant nou pe forumul dumneavoastra,am si eu o propunere,sau mai bine zis o rugaminte,daca este posibil! Propun inca o competitie cu numele de: 2WINNERS, la care sa participe echipe cu 2 jucatori si care sa fie inscrisi pe table ok, cum mai sant si pe alte forumuri, numai ca regulamentul sa fie ,,oleaca,, schimbat, sa nu fie discutii ca ,,,,i-am plagiat,,.
Propun,daca sante-ti de acord ca setarile sa fie:
1.10min
2.publica
3.5puncte
4.fara dublaj,
   cu alte cuvinte ,primul la 5, cred ca 15min, 3pct,fara dublaj,cum mai sant pe alte forumuri e prea mult,asta e parerea mea!
Va rog,totodata, sa se respecte ziua cand se joaca ultimele meciuri sa nu se joace dupa 3 zile.
In continuare regula de baza sa fie:FARA INJURATURI, SICANARI, SI FARA CUVINTE ,,GRELE,,! cum de fapt e regula de baza pe toate forumurile!
In primul rand respect fata de adversar,si fff mult fair play!
CINE E MAI BUN SA CASTIGE!  
Dca mai sant completari la ce am zis e ok!

EU VA MULTUMESC,PENTRU ATENTIA ACORDATA SI ASTEPT PROPUNERI MAI BUNE,DACA AVE-TI!  MULTUMESC!
Sus In jos
joe2astral

MesajSubiect: Re: Anunțuri.   Dum Aug 09, 2015 5:18 pm

Găsește un nume pentru competiție, fă un regulament, moderează competiția și se rezolvă.
Cu setările nu prea-s de acord. Gândește-te la un meci de 5-4. La 9 linii jucate înseamnă 1 min. și 6 sec./linie. Mi se pare mult prea puțin. Joc table, nu particip la concurs de click-uri viteză. La o asemenea setare, precis nu m-aș înscrie, aș pierde deseori la timp, nu la table.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________
"When a man lies, he murders some part of the world." Paul Gerhardt (1607-1676), preluat de taraful Metallica
Sus In jos
speedy81
LL, P
LL, P

Data de inscriere : 28/04/2014

MesajSubiect: Re: Anunțuri.   Vin Dec 30, 2016 8:07 pm

Salutare!
Aș dori dacă se poate ca la următoarea actualizare a tabelului să fiu trecut cu speedy81 în loc de hyperyon.
Și la Pacific cred că este o eroare,nu îmi amintesc să fi câștigat această competiție decât o dată nu de două ori cum sunt trecut în tabel!Mulțumesc anticipat!
La mulți ani,și un an nou pe măsura dorințelor voastre!

Rezolvat
Sus In jos
joe2astral

MesajSubiect: Re: Anunțuri.   Mar Aug 28, 2018 9:01 pm

Începând din 15.09.2018, următoarele competiții vor fi suspendate până la noi înscrieri: LIGA LINIARĂ, BUNDESLIGA, CUPA FULGER, SECOND CHANCE CUP, automat și: WIMBLEDON CUP și PACIFIC CUP.

Sus In jos
ultimucartus
LL, CM, P
LL, CM, P

Data de inscriere : 01/05/2014

MesajSubiect: Re: Anunțuri.   Mier Sept 19, 2018 7:42 am

Sus In jos
joe2astral

MesajSubiect: Re: Anunțuri.   Dum Noi 25, 2018 11:35 pm

Sus In jos
ultimucartus
LL, CM, P
LL, CM, P

Data de inscriere : 01/05/2014

MesajSubiect: Re: Anunțuri.   Mier Dec 19, 2018 12:04 am

Joe, de cand canta Metallica la taraf?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Anunțuri.   

Sus In jos

Anunțuri.